Kamp Westelbeers 2019 vol

Zojuist hebben we het maximaal aantal inschrijvingen bereikt en zit daarmee het Kinderkamp Westelbeers 2019 in principe vol. We starten nu met een reservelijst, dus aanmelden is nog steeds wel mogelijk. We kunnen nieuwe aanmeldingen op dit moment helaas niet plaatsen, maar in de aanloop naar het kamp vallen er nog wel eens kinderen af.

Vanuit onze stichting gaat er ook nog een ander Kinderkamp naar Haaksbergen van vrijdag 26 juli t/m vrijdag 2 augustus 2019. Aanmelden voor dit collega Kinderkamp kan via de site van onze stichting: www.kinderkampen-rotterdam.nl. Vanaf 12 jaar kun je ook mee op het Tienerkamp Oosterhout van onze stichting, daar zijn ook nog plaatsen beschikbaar. Zij gaan tegelijk met ons op kamp: van zaterdag 3 t/m zaterdag 10 augustus 2019. Over het Tienerkamp vind je informatie op www.tienerkamprotterdam.nl en ook op de site van onze stichting.