Kamp 2024 vol: beperkte reservelijst

Zojuist hebben we het maximaal aantal inschrijvingen bereikt en zit daarmee het Kinderkamp Oosterhout 2024 in principe vol. Het is ongekend snel gegaan en alweer een paar jaar geleden dat dit punt al voor april bereikt werd. We kunnen nieuwe aanmeldingen op dit moment dus helaas niet direct meer plaatsen, maar in de aanloop naar het kamp wordt er nog wel eens een inschrijving geannuleerd. Dat biedt dan mogelijkheden alsnog kinderen te plaatsen. We starten daarom nu met een beperkte reservelijst, hiervoor is aanmelden vooralsnog mogelijk.

Vanuit onze stichting gaat er ook nog een ander Kinderkamp naar Haaksbergen van vrijdag 19 t/m vrijdag 26 juli 2024. Zij kunnen op dit moment nog enkele jongens plaatsen. Vanaf 12 jaar kun je ook mee op het Tienerkamp Posterholt van onze stichting, daar zijn op het moment van schrijven ook nog maar enkele plaatsen beschikbaar. Zij gaan tevens van vrijdag 19 t/m vrijdag 26 juli 2024 op kamp. Kijk voor meer informatie bij Andere kampen van de stichting of op www.kinderkampen-rotterdam.nl.